Ukázat dalších 32 fotek

Počet bytů:33 Volných bytů:1

Ceny od:14 500 000 Kč Ceny do:14 500 000 Kč

Dispozice od:2+1 Dispozice do: 5+1


Tou nejprestižnější a zároveň nejoblíbenější lokalitou pro bydlení je zcela určitě samotné centrum města, tedy lokalita Prahy 1. Právě ta nabízí nejenom dobrou dopravní obslužnost, ale hlavně příjemné místo obklopené řadou historických staveb a památek. A právě zde vznikl naprosto jedinečný projekt, který nese název La Corte Praha. Tento bytový projekt se nachází v Petrské ulici v místě, které je charakteristické svými činžovními domy, které pocházejí z 18. století. A právě 4 z nich se staly základem pro to, aby mohlo vzniknout toto ojedinělé a moderní bydlení. O jedinečnosti svědčí i fakt, že celý projekt dostal v roce 2012 velmi významné ocenění. Jednalo se o cenu architektů a právě tento komplex se stal realitním projektem roku. I to rozhodně svědčí o jeho jedinečnosti.

Ta se netýká pouze exteriéru, který znamenal nejenom úpravu původních domů, ale také vytvoření příjemného dvora s množstvím zeleně, kde doslova utichne ruch okolního města. Právě na tuto část je z mnoha bytů příjemný výhled. I v samotném interiéru je však co obdivovat. Použity byly hlavně materiály od předních italských značek Cassina, Poltrona Frau nebo také Cappellini které se vyznačují nejenom kvalitou, ale hlavně moderním a elegantním vzhledem. Tím se tyto byty stávají skvělým místem pro všechny dynamické lidi, toužící po skutečné originalitě. Vybírat lze z bytů od dispozic 2 + kk, až po 4 + kk.

Praha 1 je jedinečná ještě v jedné věci, a to je vysoká občanská vybavenost a dostupnost veškerých služeb. Ať už se jedná o školy či zdravotní centra, nebo parky a restaurace, vše je doslova na dosah ruky. Stejně tomu je v případě různých nákupních možností nebo parků. Bytový projekt La Corte Praha je zkrátka jedním z mála, který by dokázal splnit požadavky i těch nejnáročnějších zájemců o bydlení právě v Praze.

Lokalita

(La Corte Praha, Petrská, Praha - 11000)

Ceny bytů

Jednotka Stav Velikost Podlaží Cena
2+kkVOLNÝ 101.2 m2 4 14 500 000 Kč
Zobrazit celý ceník

Máte o nemovitost zájem?


✆ ZAVOLEJTE PŘÍMO DEVELOPEROVI222 700 032


Potřebujete více informací?

Stále nejste rozhodnuti? Pošlete nám Váš dotaz k nemovitosti - rádi jej zodpovíme.


Máme vám zavolat?

Nezdržujte se, pošlete nám telefonní číslo. Zavoláme Vám zpět!