Ukázat dalších 8 fotek

Počet bytů:87 Volných bytů:4

Ceny od:na dotaz Ceny do:na dotaz

Dispozice od:1+1 Dispozice do: 5+1


Developerský projekt Palác Dlouhá představuje luxusní a zcela netradiční způsob bydlení. Spojení moderních vymožeností současného obydlí s historickou a uměleckou tváří zrekonstruované budovy. Bydlení na Starém Městě, které je připraveno pro náročné klienty.
  • Bytové jednotky 1+kk až 6+kk
  • Vnitřní prostor od 35m2 do 280m2
  • Výběr ze 46 bytů
Historická stavba v sobě ukrývá nejenom uvedený počet bytových jednotek, ale také několik ateliérů. Vnitřní prostory jsou jako stvořené pro pohodlný, komfortní a příjemný život.

Spousta světla a krásný výhled

Nahlédnete-li do vnitřních interiérů jednotlivých bytů, bude vám přislíben velice prosvětlený prostor, který si můžete nechat upravit k obrazu svému. Projekt totiž přináší službu Shell & Core, což je úprava vnitřní části obydlí až po zakoupení nemovitosti. Domůžete se tak vybavení a přestaveb, o něž máte zájem a které naplní vaše tajná přání o exkluzivním bydlení.
Z bytů je samozřejmě krásný výhled, který podněcuje historická část hlavního města Prahy 1. Palác Dlouhá je spojením bezpečí a dostatečného soukromí, i když se budete nacházet v centru dění naší metropole.

Volte vysoké nadstandardy vybavení

Nespokojte se s obyčejnou bytovou výbavou, tento projekt doslova vybízí k výběru luxusních doplňků, jež jsou vám k dispozici. Každý kousek zrekonstruované budovy je realizován za pomoci novodobých technologií, přesto však působí velice uměleckým dojmem.
Komfort na Starém Městě má pouze jediné jméno…Palác Dlouhá.

Lokalita

(Palác Dlouhá, Dlouhá, Praha - 11000)

Ceny bytů

Jednotka Stav Velikost Podlaží Cena
3+kkVOLNÝ 130.9 m2 5 na dotaz
4+kkVOLNÝ 148 m2 6 na dotaz
4+kkVOLNÝ 149.2 m2 5 na dotaz
Zobrazit celý ceník

Máte o nemovitost zájem?


✆ ZAVOLEJTE PŘÍMO DEVELOPEROVI+420 277 271 849


Potřebujete více informací?

Stále nejste rozhodnuti? Pošlete nám Váš dotaz k nemovitosti - rádi jej zodpovíme.


Máme vám zavolat?

Nezdržujte se, pošlete nám telefonní číslo. Zavoláme Vám zpět!