Ukázat dalších 67 fotek

Počet bytů:285 Volných bytů:17

Ceny od:3 378 400 Kč Ceny do:5 204 100 Kč

Dispozice od:2+1 Dispozice do: 5+1


Ne každý vyhledává bydlení v samotném centru Prahy, a tak jsou velmi oblíbené i mimopražské lokality. Jednou z nich je obec Vysoký Újezd, kde společnost Crestyl realizuje svůj projekt s názvem Zámecké zahrady. Jeho unikátnost spočívá mimo jiné v tom, že nabídne několik lokalit, které jsou rovnoměrně rozmístěny kolem původní zástavby obce.

O tom, že se jedná o skvělou lokalitu, která uspokojí i náročného zákazníka, svědčí fakt, že Vysoký Újezd prošel kompletní revitalizací. S tou souvisela nejenom výsadba 1 600 stromů a vybudování centrálního parku, ale také vznik obecní kanalizace a čističky vody, která svou kapacitou pohodlně pojme i novou zástavbu.

To vše nabízí lokalita, ze které se dá za 15 minut dostat do samotné Prahy. Cestování do hlavního města určitě není nezbytně nutné, jelikož na území obce je jak obchod a městský úřad, tak i pošta nebo dokonce mateřská i základní škola. Tu ocení hlavně rodiny s dětmi, pro které je připraveno i dětské hřiště. Milovníky sportu zase potěší nedaleké golfové hřiště.

Výhodou projektu je také možnost zvolit jak mezi samotným pozemkem, tak i pozemkem včetně velmi moderní vily, které jsou nabízeny v několika typech. Všechny nabízené domy byly navíc projektovány významnými architekty. Samozřejmostí je nová příjezdová cesta ke všem lokalitám, která je osázena stromy a doplněna dekoračními květináči z dílny architektky Barbory Škorpilové.
Samozřejmostí je, že všechny vily i pozemky jsou napojeny na pitnou vodu, kanalizaci, elektřinu i zemní plyn. Díky požadavkům samotného developera i obce si celá obec zachová stále svůj ráz, jelikož na všechny nabízené i individuální stavby budou aplikovány přísná pravidla. Výška stavby by neměla překročit určitou hranici a maximální zastavěnost pozemku by neměla překročit 30%. To přinese nejenom pocit soukromí, ale i jistotu, že bude zachována tak vyhledávaná zeleň.

Lokalita

(Zámecké Zahrady, , Vysoký Újezd - 26716)


Máte o nemovitost zájem?


✆ ZAVOLEJTE PŘÍMO DEVELOPEROVI222 700 036


Potřebujete více informací?

Stále nejste rozhodnuti? Pošlete nám Váš dotaz k nemovitosti - rádi jej zodpovíme.


Máme vám zavolat?

Nezdržujte se, pošlete nám telefonní číslo. Zavoláme Vám zpět!