Ukázat dalších 11 fotek

Počet bytů:109 Volných bytů:0

Ceny od:na dotaz Ceny do:na dotaz

Dispozice od:1+1 Dispozice do: 5+1


Podlehli jste novodobým bytovým trendům? Pak navštivte developerský projekt 4BLOK na Praze 10, který si doslova zamilujete. Jde o moderní bytové dílo, jež je typickým příkladem zdravého skandinávského obydlí, a to vše v centru velkoměsta.

Prostřednictvím čtyř několikapatrových budov včetně podzemního garážového stání, je vám k dispozici 210 bytů. Ty se řadí podle dispozic od 1+kk do 5+kk. Jak již je obvyklé, nabízí se dostatečně velké předzahrádky s úložným místem v kójích, ale také balkony nebo velké střešní terasy.

Ekologické bydlení pro náročné

Kromě výše uvedeného vás spíše zaujme samotná podoba architektonického díla, která prozrazuje mnohé o unikátní nadčasovosti. Dostane se vám kvalitního vnitřního vybavení, jež můžete volit ze čtyř typů standardů.
Zajímavá je kupříkladu rekuperace vzduchu, tepelná čerpadla nebo zavlažovací systém mezi jednotlivými objekty, kde se nachází přemíra zeleně a relaxačních ploch. Voda je totiž získávána z té dešťové.

Okuste developerský projekt 4BLOK a vsaďte na netradiční pojetí příjemného domova. Vydejte se nízkoenergetickou cestou a buďte přírodě na dosah. Volte atraktivní byty, které v tomto ohledu nemají obdoby.

Lokalita

(4Blok, Vršovická, Praha - 10000)


Máte o nemovitost zájem?


✆ ZAVOLEJTE PŘÍMO DEVELOPEROVI222 700 034


Potřebujete více informací?

Stále nejste rozhodnuti? Pošlete nám Váš dotaz k nemovitosti - rádi jej zodpovíme.


Máme vám zavolat?

Nezdržujte se, pošlete nám telefonní číslo. Zavoláme Vám zpět!