Ukázat dalších 29 fotek

Počet bytů:7 Volných bytů:0

Ceny od:na dotaz Ceny do:na dotaz

Dispozice od:2+1 Dispozice do: 4+1


Ojedinělé a originální lokality pro bydlení jsou dnes stále velmi vyhledávané. Jednu z nich nabídne i Praha 5, a to konkrétně projekt Barrandov Hills. Ten totiž všem zájemcům o zajímavé bydlení nabídne především nádherný a ojedinělý výhled na část Prahy, konkrétně na Prokopské údolí a svahy Kavčích hor. Zároveň celý projekt dbá na maximální bezpečnost jeho obyvatel i jejich majetku, jelikož se jedná o uzavřený objekt, do kterého nepřetržitá vrátnice nevpustí žádné nežádoucí osoby.

O unikátnosti celého projektu svědčí i to, že byl nominován v soutěži Best of Realty – Nejlepší z realit 2008. To je práce především slavného architekta Karima Rachidiho, který na tomto projektu spolupracoval. Dle jeho návrhů také vzešly unikátní nové byty, které zájemcům nabídnou například velmi elegantní obklady v koupelnách či na toaletě, kvalitní dlažbu, nebo také odolné parkety ve všech obytných místnostech. To vše je doplněno i velmi prostorným balkonem. 
Kromě toho nabídne projekt i možnost koupě jak sklepního prostoru, tak i garážového stání pro váš vůz. Tím se lze z této lokality dostat pohodlně kamkoliv, stačí se pouze napojit na nedalekou Jižní spojku. Stejně snadno, a to do 20 minut se lze dostat do centra i z nedaleké zastávky městské hromadné dopravy.

Každý zájemce o tyto vyhledávané byty si může vybrat jak z těch nejmenších dispozic 1 + kk, až po ty největší, kterými jsou byty umístěné v nejvyšších patrech a jsou řešeny jako 5 + kk. Nabídnou tak jedinečný prostor především pro rodiny s více dětmi. Ty jistě ocení i školku nebo školu v okolí, popřípadě dětské hřiště, které je součástí samotného areálu.

Co však ocení všichni obyvatelé, to je skvělá občanská vybavenost. Ať už je to zdravotní péče, různé relaxační zóny, sportovní centra či nákupní možnosti, vše je v docházkové vzdálenosti od celého projektu.

Lokalita

(Barrandov Hills, Chlupáčova, Praha - 15200)


Máte o nemovitost zájem?


✆ ZAVOLEJTE PŘÍMO DEVELOPEROVI222 700 037


Potřebujete více informací?

Stále nejste rozhodnuti? Pošlete nám Váš dotaz k nemovitosti - rádi jej zodpovíme.


Máme vám zavolat?

Nezdržujte se, pošlete nám telefonní číslo. Zavoláme Vám zpět!