Ukázat dalších 1 fotek

Počet bytů:1448 Volných bytů:1

Ceny od:6 462 977 Kč Ceny do:13 927 616 Kč

Dispozice od:1+1 Dispozice do: 4+1


Britská čtvrť je první rezidenční projekt vznikající v rámci nové městské části Západní Město.
Tvoří ji architektonicky i materiálově zajímavé bytové domy, jež v sobě ukrývají pestrou skladbu bytů. Vyšší standardy vybavení zajišťují nejen pohodlí, ale také bezpečnost rezidentů. Parkování je řešeno podzemními garážemi, které jsou z důvodu bezpečnosti a ochrany majetku obyvatel domu vybaveny bezpečnostním kamerovým systémem. Množství parkovacích míst pro návštěvy či další rodinný vůz je i před domy. Všechny domy mají moderní výtahy a vstupy jsou bezbariérové. Ve vnitrobloku je klidová zóna plná zeleně, stromů a laviček. Pro děti je vybudováno dětské hřiště.
První etapu Britské čtvrti tvoří celkem pět bytových domů, kde je k dispozici 298 bytů nejrůznějších dispozic a velikostí. Všechny byty jsou již dokončeny a prodány.
Druhá etapa bytového projektu, Britská čtvrť II, navazuje na stávající dokončenou část. Druhou etapu tvoří jeden bytový dům se 75 byty o dispozicích od 1+kk o rozloze 37 m2 až po velkoryse řešené luxusní byty 4+kk o rozloze 120 m2.
Třetí etapa, Britská čtvrť III, je tvořena 1 rezidenčním domem. Celkový počet bytů je 67 o dispozicích 1+kk až 4+kk.
K pohodlí rezidentů slouží nejen nový vstup do metra Stodůlky, který je cca 1 minutu chůze, ale také bohatá občanská vybavenost (služby, zdravotnická zařízení, sportoviště atd.) v místě či blízkém okolí.

Lokalita

(Britská čtvrť, Svitákova, Praha - 15500)


Máte o nemovitost zájem?


✆ ZAVOLEJTE PŘÍMO DEVELOPEROVI800 558 888


Potřebujete více informací?

Stále nejste rozhodnuti? Pošlete nám Váš dotaz k nemovitosti - rádi jej zodpovíme.


Máme vám zavolat?

Nezdržujte se, pošlete nám telefonní číslo. Zavoláme Vám zpět!