Ukázat dalších 6 fotek

Počet bytů:248 Volných bytů:0

Ceny od:na dotaz Ceny do:na dotaz

Dispozice od:1+1 Dispozice do: 5+1


Jedním z naprosto unikátních projektů, které společnost Crestyl vybudovala, je určitě developerský projekt nesoucí název Dock Praha. Vskutku ojedinělá je i samotná lokalita, která je nejenom obklopená přírodou, ale zároveň je možné z oken většiny bytů pozorovat líně plynoucí řeku Vltavu.

Nabídka bytů je zaměřena jak pro jednotlivce, tak početnější rodiny. Ty nejmenší byty reprezentují dispozice 1 + kk o velikosti okolo 30 metrů čtverečných a největšími jsou luxusní mezonety 4 +kk o ploše více než 100 čtverečných metrů. Ke každému bytu, který je součástí této rezidence lze navíc pořídit i sklepní prostory. Každý byt je velmi originálně a hlavně moderně vybaven, což je zásluhou nejenom známých architektů, ale také kvalitních použitých materiálů.

U jedinečnosti svědčí i moderní design jak jednotlivých bytů, tak samozřejmě také stavby jako takové. Ta byla oceněna i v mnoha velmi prestižních soutěžích, jako například Realitní projekt roku 2012, nebo cena Best of realty 2012. I to jsou důvody, proč je projekt Dock tak oblíbený a většina z nabízených bytů již zná své nové majitele.

Naprostou samozřejmostí je i špičková dopravní obslužnost, a to jak vlastním autem které lze zaparkovat v podzemních garážích, tak samozřejmě i městskou dopravou. Tu má část Libeň, kde se projekt nachází jednu z nejkvalitnějších v Praze a tak se každý dostane kamkoliv potřebuje během velmi krátké doby. Na špičkové úrovni je samozřejmě i občanská vybavenost, nabízející obchody, restaurace, školy i školky, sportovní zařízení nebo místa pro relaxaci.

Když už jsme zmínili relaxaci, není nic příjemnějšího než projížďka po Vltavě. V tomto ohledu přijde vhod moderní marina, která je pouze pár kroků od jednotlivých domů. Každý zájemce zde může kotvit svou loď, přičemž mu je poskytován velmi kvalitní servis a služby.

Lokalita

(DOCK Rezidence, Libeňský ostrov, Praha - 18000)


Máte o nemovitost zájem?


✆ ZAVOLEJTE PŘÍMO DEVELOPEROVI222 700 035


Potřebujete více informací?

Stále nejste rozhodnuti? Pošlete nám Váš dotaz k nemovitosti - rádi jej zodpovíme.


Máme vám zavolat?

Nezdržujte se, pošlete nám telefonní číslo. Zavoláme Vám zpět!