Ukázat dalších 2 fotek

Počet bytů:789 Volných bytů:0

Ceny od:na dotaz Ceny do:na dotaz

Dispozice od:1+1 Dispozice do: 4+1


Kaskády Barrandov IV – nová etapa veleúspěšného projektu
Barrandov je místem moderní architektury a nadstandardního bydlení. Tento fakt dokládá také developerský projekt Kaskády Barrandov IV, jehož čtvrtá etapa navazuje na nemalý úspěch předchozích etap. V současnosti je v prodeji čtvrtá etapa, která přinese nové moderní byty, příjemné relaxační a odpočinkové zóny, i zelené a vodní plochy, které přímo vybízejí k odpočinku. Za projektem stojí úspěšná developerská společnost FINEP, která je proslulá svými jedinečnými novostavbami v atraktivních pražských lokalitách. 
 
Nové byty na prodej přináší Kaskády Barrandov 4. etapa
Kaskády Barrandov čtvrtá etapa přinese 63 bytů, které budou realizovány v rámci jednoho bytového domu. Jedná se o byty o dispozicích 2+kk až 4+kk. Tyto bytové jednotky jsou o rozměrech od 47 m2, až po byty o výměře 100 m2. Pro rezidenty jsou připravena také krytá garážová stání, která jsou součástí domu.  Byty jsou vhodné pro mladé páry, rodiny s dětmi, ale také vyznavače tzv. singles života nebo osoby hledající klid a příjemné okolní prostředí. Projekt Kaskády Barrandov IV je totiž citlivě zasazen do atraktivní lokality, která navazuje na přírodní park Prokopské údolí. Toto místo přímo vybízí k relaxačním procházkám po krajině a stinných lesních cestičkách. Barrandov je nádherným místem pro klidný a spokojený rodinný život. 
 
Byt v projektu Kaskády Barrandov může být váš
Aktuálně je k prodeji nabízeno ještě 56 volných bytů. Toto číslo se však každým dnem snižuje. Proto dbejte na to, ať nepropásnete svůj vysněný byt v projektu Kaskády Barrandov a nepřijdete tak o jedinečnou šanci na moderní a kvalitní bydlení v luxusní lokalitě pražského Barrandova. 
 
Výborná dopravní dostupnost i veškerá občanská vybavenost - to jsou Kaskády Barrandov IV
Čtvrtá etapa projektu Kaskády Barrandov se vyznačuje výbornou dopravní dostupností. Napojení na dálnice D1 a D5, i blízkost autobusové a tramvajové zastávky dělá z tohoto projektu výborně dostupné místo z blízkého i dalekého okolí. V blízkosti projektu naleznete mateřské i základní školy, pošty, lékárny, moderní polikliniku, specializované lékaře i kavárny a restaurace, ve kterých můžete příjemně posedět s přáteli. 
 
Patříte-li mezi milovníky sportů, rozhodně vás nadchne přítomnost moderního sportoviště i celoročně otevřeného aquaparku. V okolí Kaskád Barrandov naleznete hustou síť cyklostezek, relaxační a odpočinkové zóny i stezky, které vás dovedou na kulturně i historicky zajímavá místa. Kaskády Barrandov IV jsou zkrátka místem, které nabízí pro každého něco.
 

Lokalita

(Kaskády Barrandov, Voskovcova, Praha - 15200)


Máte o nemovitost zájem?


✆ ZAVOLEJTE PŘÍMO DEVELOPEROVI800 558 888


Potřebujete více informací?

Stále nejste rozhodnuti? Pošlete nám Váš dotaz k nemovitosti - rádi jej zodpovíme.


Máme vám zavolat?

Nezdržujte se, pošlete nám telefonní číslo. Zavoláme Vám zpět!