Ukázat dalších 41 fotek

Počet bytů:25 Volných bytů:0

Ceny od:na dotaz Ceny do:na dotaz

Dispozice od:4+1 Dispozice do: 5+1


Rodinné domy v klidné lokalitě Posázaví. To je pravděpodobně sen mnohých rezidentů, jež touží po komfortu, pohodlí a dostatečném životním prostoru. Tyto předpoklady v plné míře prezentuje developerský projekt Loreta Homes.

Je to 64 rodinných domů v rozdílném provedení, které vznikly pod záštitou architektonického ateliéru Free Architects. Samotnou stavbu zaštiťuje společnost Sládek Group, a.s. Ta na trhu působí od roku 1991 a její díla jsou ztělesněním dokonalosti.

Bydlení na úrovni

Čtyři typy rodinných domů přináší zcela odlišné prostředí pro trvalé žití a zároveň nesou označení, jež do určité míry charakterizuje jejich exteriér a interiér.

Objekty se nachází na rozlehlých pozemcích o ploše 603 m2 až 1 923 m2. Dispozice domů se liší. Menší varianty mají 4+kk a ty větší 5+kk. To samé se týká i celkového bytového prostoru od 130 m2 do 196 m2.

Nadstandardní klientské změny

V rámci nabídky developerského projektu Loreta Homes lze volit hned z několika standardů vybavení, kde vyčnívají značky, jako Grobe, Marrazi Treverk Home nebo Villeroy & Bosch. Manuál klientských změn je poměrně pestrý, proto si na své přijdou i ti nejnáročnější rezidenti.
Celkový koncept staveb Loreta Homes vyhrál cenu Realitního projektu roku 2014. Není se proto čemu divit, že počítat můžete i s nízkoenergetickou stránkou jednotlivých domů.

Lokalita

(Loreta Homes, Lipová, Pyšely - 25167)


Máte o nemovitost zájem?


✆ ZAVOLEJTE PŘÍMO DEVELOPEROVI277 271 842


Potřebujete více informací?

Stále nejste rozhodnuti? Pošlete nám Váš dotaz k nemovitosti - rádi jej zodpovíme.


Máme vám zavolat?

Nezdržujte se, pošlete nám telefonní číslo. Zavoláme Vám zpět!